top of page

אילו אנרגיות מקיפות אותנו ואילו חודרות ולמה?

אלה שאלות גדולות כמו למשל האם מה שחווים או מרגישים זו אמת, ויש סיבה טובה להסתכל פנימה לתוכנו ?וללמוד ולהבין על מה מדובר בעצם?

אילו אנרגיות מקיפות אותנו ואילו חודרות ולמה?

אלה שאלות גדולות כמו למשל האם מה שחווים או מרגישים זו אמת, ויש סיבה טובה להסתכל פנימה לתוכנו וללמוד ולהבין על מה מדובר בעצם, האדם כולו אנרגיה אוסף של מולקולות, שמורכבות ממחשבות שגורמות לאותן מולקולות להתגבש לכדי חומר או לכדי תחושת מציאות כלשהי, אותן מולקולות מורכבות ומושפעות גם מרגשות שהן כאילו הדבק שמחבר ומדביק ומגבש, עד כאן אולי הדבר קצת מובן ומה הלאה.

השלב הבא הוא להכיר את הדרך בה ניתן לנהל ולהתנהל אנרגטית, הכוונה היא כאשר אדם אוהב מישהו, אותן מולקולות שהן למעשה תדר שמשתחרר מתוכן, ממש כמו תדר רדיו למשל המחשבות והרגשות מתדרים הלאה, את תדר האהבה ניתן להרגיש ועל אותה הדרך גם את תדר הפחד או הכעס, ובלי להרגיש אנחנו פשוט מרגישים.

אז עד כאן הכל פשוט לכאורה, משום שמכאן ולהלאה וזה כתוצאה מהמשתנים הרבים שבבני האדם, יש מי שמשתמש באנרגיות אלה ולא לטובה, יש מי שממש יכול ומסוגל לחדור לתוך האור המקיף (מה שקרוי הילה) של האדם וכך להשפיע לרצונו וכרצונו, ויש לכך עזרים שונים ומשונים, למשל צמחים מסויימים, בדיוק כפי שיש צמחים מרפאים ומחזקים יש גם צמחים שמשתמשים בהם לצרכים לא כשרים ועל זה כתוב בתורה (ומכשפה לא תחיון) אמנם כתוב בלשון נקבה אבל הכוונה גם לזכר, שאלה הם מעשים ופיתויים מגמתיים שמונגשים לציבור כעזרה להחזיר אהבות, או להיפטר מחרדות או כל פיתוי אחר שרק מחכה לקורבן הבא שיפול למלכודת.

זהו עולם שפל ואפל, ברצוני להדגיש שאין קיצורי דרך ואין כפיה ברוחניות כך שאם האהוב הלך יש להסתכל פנימה לתוכנו ויש מה להבין בעיניין זה, ואין כפיה ברוחניות, ואם יש חרדות ופחדים ודאגות, כדאי לפנות למטפל אמין שיודע לטפל ולהגיע לשורש הבעיה, בתורה כתוב ש "אין העוון נמתק אלה בשורשו" כלומר הבנה עמוקה ועזיבת הדרך שאינה מועילה הם שיאפשרו את הרגיעה ולא כל דרך אחרת.

הובא לידיעתי מקרה שבו פנתה אישה יקרה לעזרה כזו, ולא עבר זמן רב שממש הרגישה שמתקיימת בתוכה "ישות" שמכאיבה ומכבידה, ואותה גברת שכביכול עזרה נעזרה הצמחים כלשהם ואף דקרה במקומות מסויימים דבר שאפשר לה ממש לחדור לתוך גופה הגשמי והרוחני של הפונה.

החדשות הטובות הן שיש דרך עדינה ויחד עם זה עוצמתית ומדוייקת לנקות את האור המקיף ואת גופה של אותה מטופלת, יש דרך אף להעצים אותה, זו עבודה לא פשוטה הדורשת ידע ומקצוענות והמון תשומת לב לפרטים וגם כדאי להישמר על מנת שאותן אנרגיות שליליות לא יחליפו כתובת.

מתוך ניסיון וחוויה זו אפשר ללמוד הרבה, האדם עצמו לומד על התנהלות זו ועל עצמו, ויותר מזה לומד לברור היטב את הדרך בה ניתן להקל על מצוקות ולא לחפש קיצורי דרך, כל אחד על פי שעורו בחיים ועל פי הניסיון שהקדוש ברוך הוא מציב בפניו על מנת להתנקות מנטיות שאינן מועילות למשל.

בטיפול טוב באמצעות מטפל אמין קיימת גם השפעה אנרגטית על המטופל, אבל בהשפעה כזו תורגש התחזקות, תורגש הבראה ואף תעלה השמחה והאופטימיות, משום שזו אנרגית חיים, כך שאם לא נגיע לאותן תחושות טובות ומחזקות בטיפול ייתכן וכדאי להחליף את הדרך בה בחרנו.

ובמיוחד בימים אלו בהם אנו חווים אתגרים רבים בהרבה כיוונים ובמיוחד בתחום הרגשי נבין שיש לכל דבר או רגש סיבה ומסובב ולרוב אנו במסובב ואז כאילו אין מוצא והדברים פשוט חוזרים על עצמם וזה קשה ומתיש, כשלמעשה בגילוי הסיבה יתחיל השינוי המיוחל.

bottom of page